BENDRAVIMAS
 
ŠIS SKYRELIS PUIKI BENDRAVIMO OAZĖ VISIEMS,KAM TRŪKSTA BENDRAVIMO,DRAUGYSTĖS IR ŠILUMOS.
TURI DRAUGĄ-GERBK,NETURI-IEŠKOK,
PRARADAI-NELIŪDĖK,NES TIKRO DRAUGO PRARASTI NEGALI.
PASIMATYMAS-ČIA GALITE IEŠKOTI IR SUSIRASTI DRAUGĄ,AR DAUGYBĘ BIČIULIŲ .PARAŠĘ SAVO SKELBIMĄ,GALITE LAUKTI DRAUGŲ ATSILIEPIANT.JEI NENORITE PATYS SKELBTIS-PARAŠYKITE PASISKELBUSIEMS.JIE LABAI TO LAUKIA.BEJE ŠI PUIKI ERDVĖ SUSIPAŽINTI NE TIK ASMENIMS,BET IR ORGANIZACIJOMS.
NUOTRAUKĖLĖS-ŠIS PUSLAPIUKAS DAR KŪRYBOS ETAPE,BET BŪTINAI SIŲSKITE SAVO NUOTRAUKĖLES ,PAPASAKOKITE APIE SAVE IR PAČIĄ NUOTRAUKĖLĘ .LEISKITE KITIEMS PAŽINTI JUS IR JŪSŲ ŠEIMYNĖLĘ.
VAIKU KLUBAS-POKALBIAI(CHETAS) REALIAME LAIKE.ATEIK ČIA IR PLEPĖK SU SAVO BENDRAAMŽIAIS.DAŽNIAUSIAI MAŽIEJI BIČIULIAI IR PAAUGLIAI RENKASI ČIA VAKARAIS.APIE 18VAL,BET ATMINK NEBŪTINAI.
TĖVELIŲ PLEPESIAI-POKALBIAI(CHETAS) REALIAME LAIKE.ATEIK ČIA IR PLEPĖK SU TAIS,KURIE TAIP PAT KAIP IR TU AUGINA MAŽĄJĮ  LIGONIUKĄ,ARBA NORI BENDRAUTI SU TOKIOM ŠEIMYNĖLĖM,KURIOSE LIGA UŽKARIAVUSI .DAŽNIAUSIAI PLEPĖTOJAI  RENKASI ČIA VAKARAIS.APIE 20VAL,BET ATMINK NEBŪTINAI.
ŠEIMA,KURIOJE AUGA VAIKAS SU NEGALIA-FORUMAS IR DISKUSIJOS ĮVAIRIOMIS TEMOMIS.BŪTŲ SMAGU,JEI PASIŪLYTUMETE IR JUS KAŽKĄ ĮDOMAUS IR NAUDINGO.APIE KĄ NORETUMĖTE IR TURĖTUME PADISKUTUOTI.TAI MŪSŲ KLUBAS IR GALIME KALBĖTI APIE VISKĄ
 I VIRŠŲ
 
 
 
 

 

APIE MUS
Spauda ir straipsniai
Afiša
Įstatymai
Lauriukas
Pramogos
Pasimatymas
Tėvelių plepėsiai
Bendravimas
Mūsų forumas
Nuotraukėlės
Vaikų klubas
Nuorodos
Ligos
Kontaktai
GYDOMASIS MASAžAS ŠIAULIUOSE
FORUMAS
MANO VAIKAS SU NEGALIA
MUZIKOS GRUPĖ SPALVOS