APIE MUS  LURIUKAS

ŽVAIGŽDĖ

Jei jыs esate žvaigždė(politikas,mokslininkas,šaumenas,dainininkas, šokejas,aktorius,sportininkas ir t.t.)

ir Jums nesvetimas kitų skausmas ir kančios,prašau parašykite man linkėjimą pasveikti,o mano tėveliams ir broliukui stiprybės .Jūsų keli šilti žodeliai mums gali padėti kovoti su negandomis.

EUROVIZIJOS,LIETUVOS FINALO,NUGALЛTOJAS-AIVARAS

Nežinau, kaip tiksliai kreiptis, Lauriuk ar Laurynuk, tačiau mano nuoširdus linkėjimai tau, mielas berniuk, lieka tie patys: svajok, piešk, dainuok, pokštauk, juokis, žaisk, statyk, kartais griauk; jei gali, būtinai išsitiesk ant žolės ir klausykis vabalų krebždėjimo ir nepamiršk kur nors pabraidžioti – upokšnyje, kūdroje, ežerėlyje. Amžinybė skleidžiasi akimirkoje lygiai taip, kaip visos jūros skonis viename laрe.

AKTORIUS VLADAS

Salve, labas !
 
Labai džiaugiuosi galėdamas parašyti Tau laiškelį. Dėkui Tau už nepaprastai gražias nuotraukas, optimizmą, meilę, gyvenimo džiaugsmą.....Net neįsivaizdavau, kad Tu toks sumanus, puikus ir gražus vyras.

Aš nežinau, ką kalba daktarai, tėveliai, draugai, pažįstami, giminaičiai.......bet tvirtai tikiu, jog susitiksime teatre, jog kartu braidysime po jūrа, rinksime uogas ir kartu valgysime, uostysime gėles, žvalgysimės į dangų........
 
BŪK !
 
.....su meile aktorius Vladas
 
ASHERA  
 
Lauriuk,
Mums visiems dažnai atrodo, kad Gyvenimas - tai amžinybė, tačiau tai netiesa...Amžinas tegali būti tikėjimas... Kai tiki meile - ja atrandi ne tik savo širdelėje, bet ir visame kas yra aplinkui tave - kitame žmoguje, saulėje,gėlėje... Tai išmoko mylėti ne tik apibrėžtа daiktа ar asmenį, o ir pati meilės jausmа... Kai tiki sėkme - išmoksti ją atrasti net ir didžiausioje nesėkmeje...Nuo tada ima atrodyti, kad jei šiandien nepasisekė, rytoj bus kitaip... Kaitiki galimybėmis - jos atsiranda... Kai tiki svajonėmis - jos išsipildo... Kaitiki Dievu - jis tau ištiesia pagalbos rankа... Ir galiausiai kai tiki savimi -supranti, kad viskas yra įmanoma, tiesiog tereikia tikėti, o tikint norėti...Tik tikėjimas daro stebuklus, o tai reiškia, kad viskas yra žmogaus rankose...Tad tikėk ir pamatysi, kad šioje žemėje Tu esi ne tik mažas stebuklas, bet ir pats juos gali daryti...
Su meile Ashera